Сторінки
- Шкільне повсякдення
- Нормативна та правова база
- Історія закладу
- Установчі документи
- Педагогічний колектив
- Структура та органи управління закладу освіти
- Про нас
- Навчальні плани
- Шкільні методичні об'єднання
- Самореалізація вчителів
- Кабінети ІКТ
- Досягнення учнів
- Навчальні кабінети
- Блоги наших вчителів та учнів
- Нова українська школа (НУШ)
- Проект "Освітньо-культурний простір"
- Музей-світлиця
- Проби пера...
- Наші відзнаки та нагороди
- Скринька ЗНО
- Наші випускники
- Для батьків та учнів
- Гуртки та секції
- Наші координати
- Фінансові документи
- Ми співпрацюємо
- Екстрена допомога
- Програма "Успішний вчитель"
- Методична робота
- Всеукраїнський конкурс "Шкільна Бібліотека-2020"
пʼятниця, березня 30, 2018
четвер, березня 29, 2018
Оголошення!
Від 31 березня до 5 квітня 2018 року у мережі Фейсбук на сторінці НМЦО м. Львова буде проводитися Інтернет-голосування у рамках проекту «Відеоінтерв’ю з відомим спортсменом”.
Прохання проголосувати за роботу учениці 9-Б класу Вдович Олесі «Відеоінтерв’ю з Андрієм Котельником»
пʼятниця, березня 23, 2018
Профорієнтаційна зустріч із представником Польсько-Японської академії інформаційних технологій
З метою профорієнтації 22 березня 2018 р. у нашій школі відбулася зустріч учнів 10-11-х класів із представником Польсько-Японської академії інформаційних технологій Олександром Захарчуком, під час якої майбутні студенти переглянули презентацію про заклад у Варшаві.
Польсько-Японська Академія комп’ютерних технологій (PJATK) – один з найкращих ІТ університетів Польщі. Він отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Університет був заснований в 1994 році після укладення договору між урядами Польщі та Японії. Особливістю цього Університету є навчальна програма, яка відповідає потребам ринку праці Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання та технічного прогресу. Особлива увага приділяється оволодінню практичними навиками. Завдяки цьому студенти і випускники не мають проблем з пошуком роботи, яка відповідає їх амбіціям та інтересам.
Зустріч із письменницею Галиною Вдовиченко
21 березня 2018 р. учні 3-Г класу (кл.кер.Човган Н.Б.) були на екскурсії у районній бібліотеці №27, де відбулась зустріч із відомою письменницею Галиною Вдовиченко. Вона презентувала свою нову книгу «Мишкові миші». Зустріч була надзвичайно цікава і захоплива, адже нещодавно на уроці школярі читали уривок з її книги «36,6 котів». Дітей твір так зацікавив, що багато прочитали книгу повністю. І тепер з’явилась можливість побачити автора, поспілкуватись і навіть обійнятись.
На зустрічі також були присутні учні 2 класу СЗШ№7, які інсценізували уривки з нової книги автора. Галина Вдовиченко розповідала про написання своєї книги, відповідала на запитання учнів, давала автографи. На завершення зустрічі працівники бібліотеки подарували дітям маленьких паперових мишок ( згадка про героїв книги).
Свято «Дорогий мій тато»... із цікавим продовженням
Боже славити ім’я?
Зустрічати сонце вранці
Ніжним співом солов’я?
Тато! Тато! Звісно тато! –
Ляже думка на чоло
Чи було б сьогодні свято,
Якби тата не було?
22 березня 2018 року учні 3-А класу (класний керівник Заверуха Г.Д.) провели свято «Дорогий мій тато». Діти ощасливили батьків теплими віршами, піснями, у яких величали своїх татусів та дідусів.
Свято продовжили у сімейно-розважальному комплексі
«Ігроленд». Для дітей провели майстер-клас із виготовлення піци, сюжетно-рольову гру «Вибір професії», а також школярі відвідали різні атракціони.
Участь в етнографічно-інтерактивному заході "Заклинання весни"
Із краю-краю
Пташок викликаю:
Летіть, жайворонки,
До нашої сторонки,
Спішіть, ластів’ята,
До нашої хати –
Весну зустрічати,
Зиму проводжати!
Пташок викликаю:
Летіть, жайворонки,
До нашої сторонки,
Спішіть, ластів’ята,
До нашої хати –
Весну зустрічати,
Зиму проводжати!
21-22 березня 2018 р. учні 3-В (кл.керівник Ревенко Т.С.) та 3-Д класів (кл.керівник Должанська Л.І.) побували в Музеї народної архітектури та побуту ім. Кл.Шептицького на етнографічно-інтерактивному заході "Заклинання весни".
Діти взяли участь у майстер-класі із виготовлення та випікання пташок. Ознайомилися з пернатими жителями музею, відвідали орнітологічну виставку "Пташки Західної України", водили гаївки і проводили різноманітні забави та конкурси.
Заходи до Міжнародного дня людей із синдромом Дауна
Ми – веселі, добрі милі,
НЕ ТАКІ, та в тім не винні!
Ми не хворі, не дебіли!
Може трохи лиш відмінні.
Хромосому лишню має
Кожна створена клітина,
Та про дивний збій не знає
Рідна мамина дитина.
Не таких, як ми, хотіли.
Ми ж, як ангели крилаті
В світ, чужий нам, прилетіли.
Правда, крила для дитинки,
В цьому світі непотрібні…
Не здавайте в дитбудинки!
Ми – хороші, ми вам рідні!
Ніжні, чуйні і вразливі,
Мов ясного сонця діти.
З вами будемо щасливі,
Лиш зумійте полюбити...
З метою привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями та на виконання листа УО ДГП ЛМР від 19.03.2018р. №4-2601-664 про відзначення 21 березня Міжнародного дня людей з синдромом Дауна 22 березня 2018 р. 8-Б клас (кл.керівник Постолатій С.М.) провели відкриту тематичну виховну годину на тему «Як це жити не такими, як всі», «Хто вони ці особливі та добрі люди». Учні 7-Б класу (кл.керівник Гольштейн Л.Ф.), учні 7-Г, 8-В ат 8-Г класів (вчитель біології та основ здоров'я Гольштейн Л.Ф.) на уроках біології та основ здоров'я переглянули фільми "Що таке синдром Дауна?" та "Успішні люди". Учні 5-Б класу (кл.керівник Лоїш О.В. ) організували флешмоб "Діти сонця": школярі одягнули різнокольорові шкарпетки, щоб підримати "сонячних людей" і зрозуміти, як це бути не таким, як всі.
середа, березня 21, 2018
Зустріч учнів із представниками ювенальної превенції Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області
З метою пропагування ідей безпечного доступу школярів до Інтернет-ресурсів (користування соціальними мережами Instagram, Facebook) 21 березня 2018 року до учнів 6-Б (кл.керівник Максимович З.М.) та 9-А класу (кл.керівник Білокура Н.І.) завітали Ольга Ковальчук та Милимук Діана, інспектори з ювенальної превенції Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області, старші лейтенанти поліції.
Гості провели лекцію для школярів на тему "Інтернет безпека" та підготувала для перегляду повчальний відеоролик. Після перегляду інспектори з радістю відповідала на запитання учнів та охоче ділилась життєвим досвідом.
вівторок, березня 20, 2018
понеділок, березня 19, 2018
Благодійний ярмарок випічки
19 березня 2018 року згідно з виховним планом школи у вестибюлі нашого закладу відбувся благодійний ярмарок випічки. Учні 5-11 класів розмістили на столиках солодку випічку власного виробництва, де мали змогу її реалізувати. До акції долучились усі: учні, батьки, педагоги, адже кожен хотів внести частинку доброти, придбавши смаколик. За зібрані дітьми кошти створять зону комфорту для відпочинку учнів.
Щира подяка всім, хто не залишився байдужим, за активну участь у Ярмаркові!
Тиждень математики у школі
З метою розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищення інтелектуального рівня , формування у школярів практичних навичок застосування знань, які вони здобули на уроках математики з 12 по 16 березня 2018 р. у нашій школі проходив тиждень математики.
Перший день тижня розпочався з оголошення конкурсів задач, математичних казок, висловів про математику. Учні отримали завдання підготувати повідомлення на уроки математики
«Цікавинки».
У вівторок учні 6-А та 6-В класів брали участь у математичній грі «Розумники і розумниці», а 6-Б та 6-Г класи виконували вправу «Виконай тест – підкори Еверест».
Для учнів 5-тих класів проведено конкурс «Математичний калейдоскоп» .
У середу впродовж дня в рекреації школи проводилась виставка малюнків з використанням геометричних фігур. Тут свою фантазію змогли проявити усі учні.
Провели у кожному класі конкурс «Краща математична казка» та організували виставку цих казок .
Учитель нашої школи Яворська Н.М. взяла участь у конференції Фестивалю «Математичний вернісаж» на базі СЗШ №22.
У четвер 277 учнів з 2 по 11 класв змагались в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».
Шкільна команда гідно представила нашу школу у Фестивалі «Математичний вернісаж» на базі СЗШ №22. Наші учні посіли призові місця.
Учні старших (9-10) класів презентували свої проекти « З життя відомих українських математиків».
пʼятниця, березня 16, 2018
Літературно-музична композиція "Слово Шевченка крізь століття!"
На убогу і світом забуту,
Щоб її до життя повернути,
Бог послав Кобзаря…
Євген Сверстюк
У рамках відзначення 204 річниці від дня народження Пророка України Т.Г.Шевченка 15 березня 2018 року учні 10-Б класу спільно із класним керівником Півтораніс Г.М. підготували Кобзареве свято "Слово Шевченка крізь століття!".
Захід залишив по собі безліч яскравих вражень, нові знання, приніс натхнення та наснагу, віру у власні сили. І слово Т.Шевченка завжди буде жити в душі народу й допомагатиме у всіх добрих звершеннях.
Участь у міському конкурсі "Правознайко"
Хто право знає – той сміється.
Усе йому в житті вдається.
Він долає всі вершини –
Це ж чудово для людини.
Хто право знає – той не плаче.
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.
З метою поширення правової освіти серед дітей молодшого шкільного віку, виховання в учнів поваги до Закону, набуття досвіду соціальної активності, забезпечення розуміння і засвоєння школярами основних цінностей і понять громадянського життя, підвищення правової обізнаності та культури, виявлення та розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей 15.03.2018 р. учні 4-х класів нашої школи стали учасниками міського конкурсу «Правознайко».
Відповідальна за проведення конкурсу Янчишин Л.Ю.
Обмін досвідом: пілотний проект НУШ
15 березня 2018 року наша школа гостинно приймала гостей із Дніпра. За круглим столом вчителі пілотних класів Нової української школи Процайло Л.М., Беньо Н.Б., Посувайло О.Б. та Черноусова А.В. поділилися досвідом роботи та своїми напрацюваннями. Ознайомили присутніх із освітнім середовищем та структурою проведення ранкових зустрічей, веденням журналу та формою складання календарно-тематичного планування. За допомогою презентації переглянули проведені тематичні тижні та обґрунтували їх зміст. Гостей зацікавили учнівські портфоліо та осередки у класах. Вчителі відвідали інтегровані заняття в 1-А класі, на якому першокласники за допомогою інтерактивних вправ вивчали "пунктуальність".
вівторок, березня 13, 2018
Конкурс читців поезій Кобзаря "Є в Шевченка народження дата, дати смерті у Нього немає!"
У рамках відзначення 204 річниці від дня народження Тараса Шевченка 13 березня 2018 р. у нашій школі відбувся конкурс читців поезій Кобзаря.
Організатори заходу - учителі української мови та літератури Новіцька Н.М. та Білокура Н.І.
У виконанні учнів 5-6 класів звучали Шевченкові поезії різних жанрів: "Заповіт", "Лілея", "Тарасова ніч", "За сонцем хмаронька пливе", "І багата я... ", "Русалка", уривок із поеми "Гайдамаки", "І досі сниться: під горою...", "У нашім раї на землі...".
А слова "...Не забудьте пом’янути незлим тихим словом!" відомого українського Пророка стали девізом конкурсу.
Результати виступу:
Підписатися на:
Дописи (Atom)