середа, листопада 28, 2018

Любіть та бережіть природу

    Ми приходимо в цей світ,щоб зростати, допомагати, дарувати тепло, насолоджуватися красою природи.Людина не Бог, а частинка природи. Наше завдання -примножувати красу рідного краю.
   Цієї осені п.Роман Верхоляк, батько учня 6-А класу Дениса Верхоляка, подарував саджанці-ялиночки для озеленення території школи. Працівники закладу освіти з любов`ю та дбайливим ставленням висадили саджанці на території школи.
   Велика подяка п.Роману Верхоляку за подарунок.

пʼятниця, листопада 23, 2018

СВІЧКА ПАМ'ЯТІ

На підвіконні палахтитьСкорботи полум’я священне –
То свічка пам’яті горить
За всіх безвинно убієнних.

Мій розум навіть не збагне

Страшної люті сталінізму,
Що катував своїх людей,
Це ще жахливіше фашизму!


   З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, виховання в учнівської молоді, патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, 23 листопада 2018 року у нашій школі були проведені заходи:
  Ранкова зустріч школярів "Жменька зерна-жменька тепла", під час якої учні вшановували пам'ять невинно загиблих у часи Голодомору. Кожна дитина долучилася своєю жменькою із зерном  до міської акції "Жменька зерна-жменька тепла". Впродовж дня у школі проходила акція "Незабудка пам'яті", де всі бажаючі змогли прикріпити свою незабудку пам'яті на карту України.         
    Змістовно та на високому ідейному рівні проведений вечір-реквієм "Живи! Знай! Пам'ятай!" учнями 3-Г класу (кл.кер. О.Я.Бохенко) та 8-А класу (кл.кер.О.П.Боднар). Дитячі серця зуміли передати той важкий час минулого століття у житті українського  народу.
   24 листопада 2018 року о 16.00 год учні школи разом із своїми родинами візьмуть участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку пам'яті".





Яворівський край


   19.11.2018 учні 7-Б (кл.кер. Максимович З.М.) та 6-Б кл.(кл.кер. Лоїш О.В.) відвідали с. Прилбичі Яворівського району на Львівщині, яке протягом кількох століть було родовим маєтком роду Шептицьких і дало Україні та
світу дві величні постаті – Митрополита Андрея Шептицького і його брата, священномученика Климентія Шептицького.  Крім того, наші учні багато
дізналися про зброю у музеї Національного парку "Яворівщина", яку близько
40 років вишукував у місцях запеклих боїв Віталій Гавгун – керівник пошукової групи «Пам'ять» та співробітник Яворівського НПП.
  Як сюрприз,  після дня,  насиченого подіями та враженнями,  діти відвідали
Новояворівський етнографічний музей та взяли участь у майстер-класі «Малюнок кавою».

вівторок, листопада 13, 2018

«Барви золотої осені»

   9 листопада 2018 року учні 2-А класу разом із класним керівником
Процайло Л.М.  та вчителем музичного мистецтва  Шилом І.Б. підготували та провели свято « Барви золотої осені».
  Мета цього заходу: навчати дітей бачити красу рідного краю, ознайомити із традиціями українського народу, розвивати спостережливість та вміння захоплюватися красою навколишнього світу, виховувати любов до своєї землі, свого народу.  
   Школярі залюбки розповідали про овочі, ділилися здобутими знаннями про овочі та фрукти. Розповіді супроводжувались виконанням пісень, танців та жартів. 


Диктант-єдності



Учні нашої школи долучилися до XVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.




понеділок, листопада 05, 2018

До уваги всіх небайдужих!!!

Підтримайте громадські проекти № 40 та №114!!! Все нове та найкраще для наших дітей! Голосування триває з 01.11.2018 по 15.11.2018 року!!!


 



Зіркове небо



  19  жовтня 2018 року учні 4-Б класу  ( кл. кер. Ігнатова Т.В.) побували в астрономічній   обсерваторії   Львівського національного університету ім. Івана Франка, щоб на власні очі побачити  Місяць,«червону планету», Юпітер, а також навчитись розрізняти сузір’я і дізнатиись , чому зірки не вмирають. Про таємниці львівського неба розповів науковий співробітник астрономічної обсерваторії Валерій Касеркевич.
        Діти дізнались, що астрономічна обсерваторія – це науково-дослідна установа Львівського національного університету імені Івана Франка   й одна з найстаріших обсерваторій Східної Європи, оскільки була заснована ще 1771 року. Сама станція виникла у 1950-х роках задля того, щоб забезпечити радіаційну безпеку космонавтів і захистити їх від сонячного випромінювання, До речі, саме в обсерваторії Львівського університету вперше в Україні провели спостереження за затемненням сонця. 

Знаю! Дію! Захищаю!



    На виконання листа управління освіти ДГП ЛМР від 25.09.2018 р. "Про перегляд молодіжних фільмів у приміщенні Національного музею -меморіалу "Тюрма на Лонцького", з метою виховання патріотичних почуттів та пам'яті до трагічних сторінок українського народу, 26.10.2018р. учні 8-А класу (кл.кер. Боднар О.П.) відвідали музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» ,де взяли участь в проекті Мін‘юсту «Я МАЮ ПРАВО!» під девізом #СтопНасильство. 
Юристи цікаво і змістовно розповіли і пояснили школярам, що таке домашнє насильство , який захист від нього. Фахівці проконсультували підлітків, де і як отримати допомогу.